روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفندماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

اکین با ارسال سریع‌ به‌صورت پست پیشتاز و سفارشی، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.
روزهایی که در سال جاری به دلیل تعطیلی، اکین هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:
– 1~4 فروردین – عید نوروز
– 13 فروردین – روز طبیعت
– 14 خرداد – سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره)
– 9 محرم – تاسوعای حسینی
– 10 محرم – عاشورای حسینی
– 20 صفر – اربعین حسینی
– 8 صفر – رحلت رسول اکرم (ص)
– 22 بهمن – پیروزی انقلاب اسلامی

نکات:
– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان درزمینهٔ آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی به‌محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تماس با 09149531521، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش اکین اطلاع داده شود.
– باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه‌اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، یخچال، فریزر، آب‌سردکن، ماکروویو و نظایر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آن‌ها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.
برخی از کالاها درفروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.
در مورد کالاهای گروه فرش، در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده‌شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.
درصورتی‌که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

شرایط ارسال لوازم سنگین یا حجیم:
– لوازم‌خانگی سنگین و کالاهای حجیم یا بزرگ، به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد.

Main Menu